Nábor

Nábor
Kdy probíhá nábor nových členů?
Nábor probíhá hlavně začátkem září a koncem ledna, ale můžete přijít po celý školní rok před každým tréninkem. Necvičíme ve dnech státních svátků a školních prázdnin (výpis volných dnů najdete ZDE).

Mohu se přijít podívat na trénink?
Určitě ano, můžete se přijít podívat na kterýkoliv trénink. Je dobré přijít před samotným začátkem tréninku a domluvit se s instruktorem, nebo ještě lépe domluvit se předem telefonicky či e-mailem.

Mohu si trénink jen tak vyzkoušet?
Ano, i v tomto případě se předem telefonicky či e-mailem domluvte, případně přijďte před začátkem tréninku a domluvte se na místě s instruktorem. Trénink si vyzkoušíte a poté se rozhodnete, zda vyplníte přihlášku, či nikoliv.

Kolik mě to bude stát?
Nováčci platí příspěvek na druhém tréninku, pokud si svou přihlášku rozmyslíte, za první trénink nic platit nemusíte. Příspěvky se liší podle věku, platí se měsíčně (vždy celé měsíce), můžete zaplatit i více měsíců najednou.

Co potřebuji ke cvičení?
Zpočátku stačí tepláky a triko (lepší je s dlouhým rukávem), cvičí se naboso na tatami (žíněnka pro bojová umění). Později je dobré si pořídit kimono (pro naše členy je možnost 10% slevy v IPPONu – obchod s potřebami pro bojová umění
v Ostravě). V Opavě je možno kimono koupit v Decathlonu.
Protože cvičíme také se zbraněmi, je potřeba si pořídit ještě
jo (dřevěná tyč dlouhá 128 cm) a boken (dřevěný meč). Na první tréninky ale zbraně mít nemusíte, máme jich dostatek k zapůjčení.

Musím chodit na všechny tréninky, nebo stačí jednou týdně?
Pokud se chcete něco naučit, je dobré chodit na všechny tréninky a semináře. Je možné cvičit i jednou týdně, ale v tomto případě je postup mnohem pomalejší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *