NÁBOR JARO 2024 – Přijďte vyzkoušet svou první lekci zdarma

Právě probíhá nábor do skupin pro děti, mládež a dospělé.

Trénink můžete vyzkoušet zdarma a pak se teprve rozhodnete, jestli se k nám přidáte a zaplatíte si další lekce.

Cvičíme ve vlastních prostorách vybavených pro aikido na adrese Krnovská 2864/75e, 746 01  Opava (areál magistrátu, vjezd z ulice Vančurova, u komína).

Pokud nemáte představu co je to aikido, můžete se podívat na náš YouTube kanál (případně facebook, instagram). Najdete tam různá videa, ze seminářů, ukázek či zkoušek, některá beze zbraní, jiná s tyčí, mečem…

Aktuálně se můžete zapsat do těchto skupin:

Sk. 1Děti začátečníci od 5 – 10 let: pondělí + středa od 16:35 – 17:25 hod. – skupina pro děti – úplné začátečníky. Tréninky jsou zaměřeny na zvládnutí úplných základů – pády, kroky, základní techniky, základy cvičení s dřevěnou tyčí. Součástí tréninků jsou také hry a cvičení na všeobecný pohybový rozvoj.

Sk. 2Mladší děti od 6 – 9 let (začátečníci i pokročilí): úterý + čtvrtek od 17:00 – 17:50 hod. – skupina pro děti, které cvičí druhým rokem a také pro začátečníky. Děti cvičí více technik a jednoduché sestavy s tyčí a základy s mečem. Součástí tréninku jsou také hry a cvičení na všeobecný pohybový rozvoj.

Sk. 3Starší děti od 10 – 14 let (začátečníci i pokročilí): pondělí + středa od 17:45 – 18:35 hod. – skupina pro děti, které cvičí druhým rokem a také pro začátečníky. Děti cvičí více technik a jednoduché sestavy s tyčí a mečem. Součástí tréninku jsou také hry a cvičení na všeobecný pohybový rozvoj.

Sk. 4Mládež od 12 let (začátečníci i pokročilí): úterý + čtvrtek od 18:05 – 19:30 hod. – skupina pro mládež (a starší děti, které už chtějí cvičit více aikido než hrát hry). Tréninky jsou už delší než dětské a více zaměřené na techniky aikido a cvičení se zbraněmi. Součástí tréninků je také cvičení na rozvoj kondice, síly, koordinace a okrajově hry.

Sk. 5 – Dospělí a mládež od 15 let (začátečníci i pokročilí): pondělí + středa od 18:50 – 20:15 hod. skupina pro mládež a dospělé. Úplní začátečníci se postupně učí základní pády a techniky a zároveň cvičením společně s pokročilejšími se rychleji posouvají dopředu. Tréninky jsou zaměřené na techniky aikido a cvičení se zbraněmi. Součástí tréninků je také cvičení na rozvoj fyzické a psychické kondice, síly, koordinace…

Věkové rozdělení skupin je orientační, je možno se po domluvě přihlásit i do jiné, která by Vám vyhovovala lépe ať už z časových důvodů, nebo třeba osobních (chcete cvičit s kamarádem apod.). Taktéž děti začátečníci se mohou přihlásit i do jiné skupiny, než která je určena pro nábor, ale je třeba počítat s tím, že v ostatních dětských skupinách (které jsou určeny i pro děti od 2. roku cvičení) nebude tolik času věnováno úplným základům.

Pro přihlášení stačí napsat na e-mail aikido.opava@gmail.com nebo vyplnit tento formulář a my se Vám ozveme s termínem prvního tréninku, na který můžete přijít. Do e-mailu napište své jméno (příp. i jméno dítěte, pokud nepřihlašujete sebe), e-mail, telefon, věk a vybranou skupinu. Pokud preferujete osobní kontakt, přijďte se domluvit před kterýmkoliv tréninkem vybrané skupiny. Můžete si vzít přímo i věci na cvičení a trénink vyzkoušet. Pokud máte jakýkoliv dotaz, můžete také volat na mobil 604 219 984.

Těším se, že se potkáme na tatami.

Vendula Klimešová