Příspěvky a rozpis tréninků od 1.1.2018

Od 1.1.2018 bude upraven rozpis tréninků. Přípravka bude mít trénink nově 2x týdně (děti se častějším opakováním více naučí), dětem od 1. třídy se prodlouží délka tréninku ze 45 na 50 minut. Od ledna budou mít také rodiče možnost zůstávat v dojo v době tréninku (pokud nebudou narušovat jeho průběh). Dospělí budou mít tréninky i v některých volných dnech (některé svátky či prázdniny; bude vždy oznámeno předem).

Výše  příspěvků se od 1.1.2018 mění následovně:

Děti od 5 – 14 let (2 lekce / týden): 480,- Kč / měsíc

Dospělí a mládež od 15 let (2-4 lekce / týden): 800,- Kč / měsíc

Rodinné slevy ve výši 10%  pro 2 osoby, 20% pro 3 osoby a pro 4 a více osob dohodou.

Příspěvek je splatný vždy nejpozději do 1. dne v měsíci na daný měsíc (tj. např. platbu na říjen je třeba uhradit do 1. října); noví členové ihned po 1. tréninku; člen je povinen uhradit příspěvek za každý měsíc (krom letních prázdnin) i v případě nepřítomnosti na trénincích (výjimkou je dlouhodobá nemoc potvrzená lékařem), docházka členů není evidována. Příspěvek je možné uhradit na více měsíců dopředu.

Členů, kteří mají zaplaceny pololetní příspěvky, se tato změna bude týkat až od 1.2.2018, tzn. že za leden nic nedoplácejí a příspěvek na únor už bude v nové výši. Kdo platí měsíčně, pro něj nová výše příspěvku platí od 1. ledna 2018.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.