Letní tréninky

Termíny: 8.7., 10.7., 22.7., 24.7., 29.7., 31.7., 5.8., 7.8., 19.8., 21.8., 26.8., 28.8.

Čas vždy od 17-18:30 hod.

Společné tréninky pro děti, mládež, dospělé, začátečníky i pokročilé, případně může přijít i nějaký „nečlen“, klidně i úplný nováček. Na jednotlivé tréninky je třeba se předem přihlásit a budou se konat jen při minimálním počtu 8 přihlášených osob. 

Způsob přihlášení a platby: přihlášení zaplacením tréninku na účet nejpozději 3 dny předem (do poznámky uveďte datum tréninku a jméno člena) + zpráva e-mailem (můžete zaplatit více tréninků najednou a pokud to nevejde do poznámky k platbě, napište mi to e-mailem, ne sms). 

Ceny letních tréninků: dospělí 120 Kč, děti a mládež do 15 let 80 Kč. 

Odhlášky nejpozději 3 dny předem, kratší pouze z vážných zdravotních důvodů.
Při zrušení tréninku se platba přesouvá na další trénink na který se člen chce přihlásit (případně vrací na konci léta, pokud by další trénink nebyl). Pokud se nedostaví na trénink (bez předchozího odhlášení), platba propadá. 

Data a časy se mohou dle situace změnit, změna bude oznámena nejpozději 3 dny předem, v případě zrušení z důvodu malého počtu přihlášených nejpozději 1 den předem přihlášeným členům.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.