Nábor

INFORMACE K NÁBORU V LEDNU 2018

Nábor
Kdy probíhá nábor nových členů?
Nábor probíhá hlavně začátkem září a koncem ledna, ale můžete přijít po celý školní rok před každým tréninkem. Necvičíme jen ve dnech státních svátků a školních prázdnin.

Mohu se přijít podívat na trénink?
Určitě ano, můžete se přijít podívat na kterýkoliv trénink. Je dobré přijít před samotným začátkem tréninku a domluvit se s instruktorem.

Mohu si trénink jen tak vyzkoušet?
Ano, i v tomto případě přijďte před začátkem tréninku a domluvte se na místě s instruktorem. Trénink si vyzkoušíte a poté se rozhodnete, zda vyplníte přihlášku, či nikoliv. Na zaplacení příspěvku pak máte 10 dní, pokud si v této tzv. zkušební době svou přihlášku rozmyslíte, nic platit nemusíte. Příspěvky se liší podle věku a skupin. Platit je možné měsíčně (platí se vždy celé měsíce), pololetně nebo u dospělých i jednotlivé lekce. Studenti mají sníženou cenu.

Kdo mě bude učit?
Všechny tréninky, jak dětí, tak i dospělých, vede
Sensei Vendula Klimešová. Krom toho se mnoho naučíte
i cvičením s pokročilejšími členy našeho oddílu.

Co potřebuji ke cvičení?
Zpočátku stačí tepláky a triko (lepší je s dlouhým rukávem), cvičí se naboso na tatami (žíněnka pro bojová umění). Později je dobré si pořídit kimono (pro naše členy je možnost 10% slevy v IPPONu – obchod s potřebami pro bojová umění
v Ostravě).
Protože cvičíme také se zbraněmi, je potřeba si pořídit ještě
jo (dřevěná tyč dlouhá 128 cm) a boken (dřevěný meč). Na první tréninky ale zbraně mít nemusíte, v případě potřeby můžeme zapůjčit.

Musím chodit na všechny tréninky, nebo stačí jednou týdně?
Pokud se chcete něco naučit, je dobré chodit na všechny tréninky a semináře. Je možné cvičit i jednou týdně, ale v tomto případě je postup mnohem pomalejší.